• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی جشن شادیانه میلادحضرت محمد(ص)درامامزاده علی بن محمدباقر(ع)کاشان

برپایی جشن شادیانه میلادحضرت محمد(ص)درامامزاده علی بن محمدباقر(ع)کاشان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با میلاد مسعود حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) ویژه برنامه ای در جوار حرم مطهر امامزاده علی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان به همراه پخش زنده از شبکه اصفهان برگزار می شود.

 سه شنبه 14 آذر 1396   74  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های به عمل آمده همزمان با میلاد خجسته حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) ویژه برنامه ای در جوار حرم مطهر امامزاده علی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

وی افزود: این ویژه برنامه روز سه شنبه 14 آذر ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء همراه با برنامه های شاد و متنوع و همچنین سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه و مداحی محمود شریفی در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: با توجه هماهنگی های انجام شده این مراسم به صورت زنده از شبکه پنج اصفهان نیز برای کلیه علاقمندان پخش می شود.

مهدی حافظیان در پایان گفت: حرم مطهر امامزاده سلطان علی بن امام محمدباقر (علیه السلام) در 42 کیلومتری کاشان و در شهر مشهد اردهال شده واقع است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار