• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت وقف جدیدی در اصفهان برای ساخت مدرسه

ثبت وقف جدیدی در اصفهان برای ساخت مدرسه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: توسط واقف نیک اندیش اصفهانی همزمان با هفته وحدت وقف جدیدی برای ساخت مدرسه در شهر اصفهان به ثبت رسید.

 سه شنبه 14 آذر 1396   83  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه های تبلیغی و ترویج فرهنگ وقف که باهمکاری انجمن های یاوران وقف در اصفهان انجام شده است همزمان با هفته وحدت واقف اصفهانی وقف جدیدی را به نام خود با نیت ساخت مدرسه در شهر اصفهان به ثبت رساند.

وی افزود: در همین راستا رضا خکسار با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان 1200 متر مربع زمین خود را به ارزش 12 میلیارد ریال واقع در خیابان بعثت اصفهان جهت ساخت مدرسه وقف کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: یکی از اقدامات مثبت و سازنده ای که توسط مشاوران وقف در اداره اوقاف و امور خیریه انجام می شود این است که مشاوره به واقفان نیک اندیش در راستای تنظیم وقف نامه ها در جهت برطرف کردن نیازهای روز جامعه مشورت می دهند که این وقف نیز در همین راستا ایجاد شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار