• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم بازگشایی مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر

برگزاری مراسم بازگشایی مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با حضور آیت الله ناصری و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان مراسم بازگشایی مسجد المهدی(عج) شاهین شهر برگزار شد.

 پنج شنبه 16 آذر 1396   151  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علیرضا رئیسی اظهار داشت: مسجد المهدی (عج) شاهین شهر قدیمی ترین مسجد و موقوفه این شهر محسوب می شود که این مکان باهدف بهسازی، زیباسازی و همچنین اصلاح فضای این مسجد مرمت و بازسازی شد که طی این مکان پس از عملیات مرمت و بازسازی طی مراسمی بازگشایی شد.

وی افزود: عملیات مرمت این مسجد شامل بازسازی آبدارخانه، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، سامانه‌ پخش صدا و تصویر بود همچنین درستون‌های مسجد نیز از هنر معرق کاری استفاده شدو در این پروژه نوسازی شبستان‌های امام حسن عسکری(ع) وحضرت نرجس خاتون(س) این مسجد براساس معماری اسلامی و ایرانی طراحی و اجرا شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه ادامه داد: این عملیات به همت اعضای هیئت امنای مسجد و همچنین کمک های مردمی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال انجام شده است.

علیرضا رئیسی اضافه کرد: مراسم بازگشایی مسجد المهدی(عج) شاهین شهر با حضور آیت الله ناصری، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امام جمعه شاهین شهر، ائمه جمعه شهرهای گز و گرگاب، مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار