• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم درامامزاده احمد(ع)خوانسار

برگزاری آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم درامامزاده احمد(ع)خوانسار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار گفت: آزمون ششمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان خوانسار در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) برگزار می شود.

 سه شنبه 12 دی 1396   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسن عمادی اظهار داشت: در راستای برگزاری آزمون ششمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان خوانسار جلسه توجیهی با حضور 13 مربی قرآن کریم شهرستان در اداره اوقاف خوانسار برگزار شد.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده امسال آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در قالب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش به صورت سراسری در اسفند ماه برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار ادامه داد: علاقمندان جهت شرکت در این آزمون می توانند تا 20 دی ماه از به نشانی اینترنتی www.quranedu.ir مراجعه و یا با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تماس حاصل نمایند.

حسن عمادی خاطر نشان شد: در سال جاری طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان خوانسار با حضور 300 قرآن پژوه در 15 کلاس و با همکاری و مشارکت 13 مربی قران کریم در رشته های حفظ، حفظ موضوعی قرآن کریم، قرائت، دعاخوانی و... در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار