• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری دوره آموزشی بایگانی اسناد وبارگذاری اوراق درسامانه جامع

برگزاری دوره آموزشی بایگانی اسناد وبارگذاری اوراق درسامانه جامع

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: با هدف مکانیزه کردن بایگانی دوره آموزشی بایگانی اسناد و بارگذاری اوراق در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

 شنبه 7 بهمن 1396   162  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمود نصر اصفهانی اظهار داشت: در راستای حفاظت از اسناد و پرونده های موقوفات و بقاع متبرکه و با هدف مکانیزه کردن سیستم بایگانی با رویکرد تحقق دولت الکترونیک و دسترسی آسانتر و بهتر جهت پاسخگویی به ارباب رجوع و ارگان ها و ادارات مربوطه و جهت اجرای دستور العمل ابلاغی از سازمان اوقاف و امور خیریه دوره آموزشی بایگانی اسناد و بارگذاری اوراق در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این کارگاه یک روزه که روز چهارشنبه 4 بهمن ماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد رئیس حراست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با ذکر نکاتی پیرامون امانتداری، رازداری و همچنین نحوی رعایت نکات امنیتی برای حاضران به ایراد سخنرانی پرداخت همچنین در ادامه نیز حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز برای حاضران نکات مرتبط با نحوی اجرای این امر خطیر را در قالب سخنرانی گوشزد کردند.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: براساس دستور العمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه بارگذاری اوراق و اسناد بایگانی در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه با استفاده از نیروهای انقلابی و جهادی در استان انجام می شود و این دوره آموزشی نیز در جهت آموزش این افراد برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمود نصر اصفهانی در ادامه خاطر نشان شد: براساس پیش بینی های انجام شده در مرحله اول مکانیزه شدن سیستم بایگانی در استان اصفهان بیش از 10 میلیون برگ از اسناد و اوراق مربوط به موقوفات و بقاع متبرکه استان اسکن و در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه بارگذاری شود.

وی اضافه کرد: اجرای این پروژه زیر نظر کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات و حراست اداره کل اوقاف و امور خیریه با دبیری معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف استان انجام می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار