• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

محفل انس با قرآن کریم در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: همزمان با دهه فرخنده فجر مراسم جشن انقلاب اسلامی در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) شهر داران با حضور نخبگان قرآنی کشوری و بین المللی برگزار شد.

 سه شنبه 24 بهمن 1396   57  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئولیت کمیته قرآنی بزرگداشت ستاد دهه فجر با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن بود از سوی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان فریدن، به ویژه امام جمعه و فرماندار این شهرستان محفل بزرگ انس با قرآن کریم با حضور استاد موسی معتمدی نفر اول حفظ کل مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران در سال۹۶ و استاد مهدی علی بابائی نفر اول قرائت قرآن کریم در مسابقات روسیه در سال ۹۴ در دهه فجر انقلاب اسلامی محفل نورانی انس با قرآن کریم در جوار حرم مطهر بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) شهر داران برگزار شد.

وی افزود: در این محفل نورانی که با حضور سید رضا حسینی از شهرستان چادگان نفر اول اذان استان در مسابقات اوقاف، نفر اول اذان مدهامتان کشور، گروه های تواشیح تبیان، کانون موسی بن جعفر (ع)، کانون تربیت زندان و… برگزار شد از فعالان، مربیان و نفرات برتر مسابقات قرآنی و .. نیز تجلیل شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: در این محفل همچنین از نفرات برتری که مقالاتی پیرامون موضوع وقف ارائه کرده بودند نیز از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با حضور امام جمعه شهرستان و دیگر مسئولان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار