• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سازمان اوقاف حالت انفعالی ندارد

سازمان اوقاف حالت انفعالی ندارد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه هشت هزار بقعه در سراسر کشور وجود دارد، گفت: از ابتدای انقلاب تا پایان سال 88 حدود چهار میلیون و 400هزار متر مربع و از سال 89 تا پایان سال 95حدود شش میلیون و 500 هزار مترمربع در امامزاده ها ساخت و ساز داشته ایم.

 شنبه 12 اسفند 1396   45  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی در آیین افتتاح 15 واحد مسکونی موقوفه حاج حسن شهریاری که صبح روز جمعه 11 اسفند ماه در گلپایگان برگزار شد، گلپایگان را شهر علما و بزرگان دین دانست و اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح کشور سه وظیفه قرآنی، مدیریت امامزادگان و موقوفات را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه هشت هزار بقعه در سراسر کشور وجود دارد، ادامه داد: مجموعه سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور یکی از سازمان هایی است که با برنامه، پویا و فعال است و حالت انفعالی در آن وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: از ابتدای انقلاب تا پایان سال 88 حدود چهار میلیون و 400هزار متر مربع و از سال 89 تا پایان سال 95حدود شش میلیون و 500 هزار مترمربع در امامزاده ها ساخت و ساز انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار