• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مادران شهید و بانوان نمونه در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن تجلیل شدند

مادران شهید و بانوان نمونه در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن تجلیل شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: همزمان با برپایی جشن میلاد حضرت زهرا (س) در جوار حرم مطهر بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن از تعدادی از مادران شهید و بانوان نمونه شهرستان فریدن نیز تجلیل به عمل آمد.

 دوشنبه 21 اسفند 1396   44  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی اظهار داشت: همزمان با خجسته میلاد باسعادت حضرت زهرا سلام الله علیها جشنی با همکاری کانون مداحان شهرستان فریدن و اداره اوقاف و امور خیریه در جوار حرم مطهر بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) فریدن برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه فریدن و همچنین حجت الاسلام و المسلمین مقصودی از اساتید حوزه علیمه خاتم الانبیا داران نیز برای حاضران در راستای تبیین شخصیت حضرت فاطمه(س) به ایراد سخنرانی پرداختند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن ادامه داد: همچنین در این مراسم سعادتی، اصغری، سلیمی، کاظمی و اسماعیلی از ذاکران اهل بیت(ع) نیز در مدح اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه حضرت زهرا (س) به مداحی پرداختند و گروه سرود کانون بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) نیز به اجرای برنامه پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی گفت: در پایان مراسم نیز از تعدادی از مادران شهدا، مربیان قرآنی همکار با اداره اوقاف و امور خیریه در جهت اجرای طرح ملی تربیت حافظان قران کریم و همچنین گروه سرود بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی(ره) تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار