• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از 400 نفر معتکفدر امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر(ع) اصفهان سه روز تمرین بندگی کردند

بیش از 400 نفر معتکفدر امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر(ع) اصفهان سه روز تمرین بندگی کردند

مدیر اجرایی امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر (ع) اصفهان گفت: 3 روز بندگی خالصانه معتکفان حرم مطهر امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر(ع) اصفهان با قرائت دعای روحبخش ام داوود پایان یافت.

 شنبه 18 فروردین 1397   83  0      


به گزارش روابط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهزاد صبری اظهار داشت: هر ساله با فرارسیدن ایام البیض ماه رجب، حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) پذیرای خیل عظیمی از اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان خداجویی است که خود را برای تمرین بندگی و جهاد با نفس آماده می کنند.

وی افزود: قرائت قرآن، بیان احکام، برگزاری حلقه های معرفت، قرائت دعا و زیارت و سخنرانی حجج اسلام صغیرا، داستانپور، جابرانصاری، دکتر بانکی پور و دکتر طیب نیا و مرثیه سرایی مجید ربانی، نعمت الله بهمنی، مرتضی انصاری، محمدحسین عزیزپور، سید مجتبی حسینی و شعرخوانی محمدصادق میرصالحیان از جمله برنامه‌هایی بود که از سحرگاه نخستین روز اعتکاف برگزار شد.

مدیر اجرایی امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر (ع) اصفهان ادامه داد: در این آیین که از سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی ( علیه السلام ) آغاز و با قرائت دعای ام داود خاتمه یافت، 354 نفر از معتکفین امسال را خواهران و 134 نفر را برادران به خود اختصاص داده بودند.

بهزاد صبری اضافه کرد: گفتنی است؛ 497 معتکف در غروب روز 15 رجب، آخرین نماز اعتکاف را در صف‏های به هم پیوسته خواندند و پس از افطار با این فضای سرشار از عطر معنویت وداع کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار