• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت سه وقف جدید در نایین

ثبت سه وقف جدید در نایین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین گفت: توسط واقفان نیک اندیش نایینی سه وقف جدید به ارزش 1 میلیارد و 600 میلیون ریال برای توسعه و عمران و تامین هزینه های اماکن مذهبی شهرستان نایین به ثبت رسید.

 سه شنبه 21 فروردین 1397   95  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد جبلی اظهار داشت: در سال جدید سه وقف جدید برای توسعه و عمران و تامین هزینه های مسجد جامع بافران، حسینیه کلوان و حسینیه میدان بالای محمدیه نایین توسط واقفان نیک اندیش به ثبت رسید.

وی افزود: اعضای هیئت امنای مسجد جامع بافران با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین قطعه زمینی را به مساحت 143 متر مربع و به ارزش 700 میلیون ریال را جهت توسعه و عمران این مسجد جامع وقف کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین ادامه داد: همچنین وراث قاسم کبیری زاده نایینی نیز 6 دانگ زمین مزروعی به مساحت 1000 متر مربع و به ارزش 500 میلیون ریال را با نیت تامین هزینه های جاری حسینیه کلوان نایین وقف و برای خود باقیات و صالحاتی برجا گذاشتند.

احمد جبلی اضافه کرد: حسین نظری نیز یک باب منزل مسکونی خود را به مساحت 135 متر مربع و به ارزش 400 میلیون ریال را جهت ساخت سالن چند منظوره و همچنین تامین هزینه های جاری حسینیه میدان بالای محمدیه نایین وقف کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار