• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آئین اهدای نشان خادم افتخاری بقاع متبرکه استان اصفهان در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار شد

آئین اهدای نشان خادم افتخاری بقاع متبرکه استان اصفهان در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار شد

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان گفت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) آئین اهدای نشان خادم افتخاری بقاع متبرکه استان اصفهان و اختتامیه ششمین جشنواره دانش آموزی مدرسه انقلاب در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان برگزار شد.

 دوشنبه 17 اردیبهشت 1397   46  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهزاد صبری با اعلام این خبر اظهار داشت:  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در این مراسم با تأکید بر اینکه 713 امامزاده و بقعه متبرکه در سطح استان اصفهان وجود دارد، گفت؛ امروز دشمن در بحث بقاع متبرکه ضربه و سیلی محکمی خورده است و نگرانی دشمن از برنامه های فرهنگی است که در جوار بقاع متبرکه اجرا می شود.

وی با بیان اینکه فعالیت های محله، شهر و استان باید با محوریت بقاع متبرکه صورت گیرد، عنوان کرد: افق نگاه مقام معظم رهبری(دامت برکات) در بحث بقاع متبرکه و امامزادگان این است که باید این اماکن به قطب های فرهنگی تبدیل شوند. 

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری ادامه داد: امامزادگان عظیم الشان مروج دین اسلام محسوب می شوند و شاید اگر امامزادگان نبودند چیزی ار فقه شیعه به ما نمی رسید.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(دامت برکات) در دیدار هزاران تن از کارگران و کارآفرینان، خاطرنشان کرد: همانطوری که رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران تن از کارگران و کارآفرینان فرمودند به زودی پای آمریکا و اسرائیل از منطقه قطع می شود و یقین بدانید که این نوید ظهور حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) خواهد بود.

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان در ادامه گفت: همچنین در این مراسم به 313  نفر خادم افتخاری خواهر نشان خادم افتخاری بقاع متبرکه استان اصفهان اهدا و از برگزیدگان ششمین جشنواره دانش  آموزی مدرسه انقلاب نیز تجلیل شد.

 بهزاد صبری در ادامه اضافه کرد: گفتنی است این مراسم با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی استان اصفهان در جوار حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار