• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مربیان مرکز تربیت و آموزش آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان تجلیل شدند

مربیان مرکز تربیت و آموزش آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان تجلیل شدند

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان گفت: همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم در مراسمی از مربیان مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان تجلیل و قدردانی شد.

 سه شنبه 18 اردیبهشت 1397   53  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهزاد صبری اظهار داشت: مهتاب رضا پور؛ کارشناس ارشد مطالعات زنان، مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم با تأکید بر اینکه معلمی شغل انبیاء است، گفت؛ همانطوری که در آیات قرآن کریم آمده است پیامبر گرامی اسلام در زمینه تربیت و تبلیغ دین اسلام بسیاری از سختی ها و مشکلات را متحمل شدند. کار معلمی هم سخت است و مشکلات خودش را دارد.

کارشناس ارشد مطالعات زنان با تأکید بر حدیث کُونُو دُعاةً للنّاسِ بِغَیر اَلسِنَتِکُم، تصریح کرد: مربی باید با اخلاق اسلامی، خضوع و به دور از تکبر و با قدرت و قوت کار کند و از سختی ها ناامید نشود.

وی ادامه داد: وظیفه معلم کاشت دانه است. شما باید در دل های دانش آموزان دانه محبت به امام زمان (ارواحنافداه) و اخلاق اسلامی را بکارید.

مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و استاد حوزه و دانشگاه در ادامه تصریح کرد: از کسانی باشیم که بتوانیم زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) باشیم و اگر هم خودمان نتوانستیم، کاری کنیم که با عمل و زبانمان شاگردانی تربیت کنیم که جزء یاران حضرت حجت (ارواحنافداه) باشند.

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان در ادامه اضافه کرد: همچنین در ادامه این مراسم نیز از مربیان مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان با اهدای هدیه ای تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار