• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم اعیاد شعبانیه در 34 امامزاده اصفهان برگزار شد

مراسم اعیاد شعبانیه در 34 امامزاده اصفهان برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: با حضور پرشور و گسترده مردم ویژه برنامه های اعیاد شعبانیه در جوار حرم مطهر 34 امامزاده جلیل القدر و شاخص ناحیه یک اصفهان برگزار شد.

 شنبه 22 اردیبهشت 1397   37  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های به عمل آمده با اعضای هیئت امنای بقاع متبرکه اصفهان آمامزادگان اصفهان برای پذیرای از زائران و عاشقان اهل بیت(ع) آذین بندی شدند و همچنین اعیاد شعبانیه نیز با حضورپرشور و گسترده مردم در جوار حرم مطهر 34 امامزاده عظیم الشان ناحیه یک شهرستان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این برنامه ها شامل؛ مداحی، سخنرانی، برپایی خیمه های معرفت، برپایی ایستگاه های صلواتی و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی بود که با همکاری و مشارکت مبلغان بومی و اعزامی در جوار حرم مطهر امامزادگان اصفهان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان اضافه کرد: همچنین جشن میلاد امام زمان(ارواحنافدا) نیز به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 20 امامزاده جلیل القدر ناحیه یک اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار