• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

از 300 مربی قرآنی و قرآن پژوه اصفهانی تجلیل می شود

از 300 مربی قرآنی و قرآن پژوه اصفهانی تجلیل می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسم اختتامیه دوره ششم طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همراه با تجلیل از 300 مربی قرآنی و قرآن پژوه برتر در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار می شود.

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   54  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: با هدف ترغیب و تشویق مربیان قرآنی و قرآن پژوهان و همچنین گسترش طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم امسال مراسم اختتامیه دوره ششم طرح ملی تربیت حافظان قرآن به صورت منطقه ای برگزار می شود که این مراسم به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک و ناحیه دو اصفهان در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: در این مراسم که روز میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود از 300 مربی و قرآنی و قرآن پژوه برتر دوره ششم طرح ملی تربیت حافظان قرآن شهرستان اصفهان، کوهپایه، جلگه و جرقویه و بن رود با اهدای جوایزی ارزنده تجلیل می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان خاطر نشان شد: طرح ملی تربیت با هدف پیروی از منویات مقامم معظم رهبری(دامت برکات) مبنی بر تربیت 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم برگزار می شود که تاکنون شش دوره متوالی اجرا شده و امسال نیز این طرح با همکاری مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه، مساجد، حسینیه ها و موسسات قرآنی شهر اصفهان در رشته های حفظ 5 جزء، جفظ 10 جزء، حفظ 15 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل و... برگزار می شود که افراد علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این دوره می توانند با اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه شهرستان اصفهان با شماره 32238577 و یا 32222753 واحد فرهنگی تماس بگیرند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار