• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم در امامزاده آقا علی عباس(ع) برگزار شد

مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم در امامزاده آقا علی عباس(ع) برگزار شد

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش امامزاده آقا علی عباس(ع) گفت: با حضور 100 نفر شرکت کننده مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم بخش امامزاده در جوار حرم مطهر امامزاده آقا علی عباس(ع) برگزار شد.

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   75  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار داشت: مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم بخش امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) با حضور 100 نفر خواهر و برادر شرکت کننده در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی در جوار حرم مطهر این امامزاده واجب التعظیم روز جمعه 21 اردیبهشت ماه برگزار و نفرات برتر در هر رشته معرفی شدند.

وی در ادامه افزود: در رشته دعاخوانی و در بخش برادران علی یاسری و در قسمت خواهران نیز کبری صالحی رتبه برتر را کسب کردند محسن ابراهیمی نیز در رشته اذان موفق به کسب رتبه برتر شد در رشته قرائت براداران حبیب اله کاملی و در بخش خواهران نیز مریم غلامی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش امامزاده آقا علی عباس(ع) ادامه داد: رقابت این دوره از مسابقات در رشته ترتیل خوانی با معرفی مهدی عرفانیان و اشرف بادیزاده به اتمام رسید و در رشته حفظ 5 جزء نیز ویژه خواهران رقیه حسن پور رتبه اول را کسب کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار