• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی در بقاع متبرکه اصفهان برگزار شد

کارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی در بقاع متبرکه اصفهان برگزار شد

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: کارگاه آموزشی با عنوان بهینه سازی مصرف آب و برق در بقاع متبرکه اصفهان در جوار حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) وحید اصفهان برگزار شد.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   50  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مجید معمار منتظرین اظهار داشت: با توجه به اینکه فصل تابستان در پیش است و به خاطر بارش های کم باران و به وجود آمدن بحران انرژی در استان به خصوص کمبود آبی که وجود دارد در همین راستا کارگاه آموزشی با عنوان بهینه سازی مصرف انرژی(آب و برق) در بقاع متبرکه و مساجد شهرستان اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: این کارگاه آموزشی با حضور اعضای هیئت امنا بقاع متبرکه  و مساجد شهرستان اصفهان صبح روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه در جوار حرم مطهر امامزاده محمد(ع) خیابان وحید اصفهان برگزار شد.

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: در این کارگاه آموزشی کارشناسانی از اداره آب و فاظلاب و اداره برق راهکارهایی را جهت مصرف بهینه آب و برق در اماکن متبرکه را به اعضای هیئت امنای این اماکن متبرکه آموزش دادند.

مجید معمار منتظرین در ادامه اضافه کرد:همچنین براساس هماهنگی هایی که انجام شده است این کارگاه آموزشی در کلیه شهرستان ها با همکاری ادارات آب و فاظلاب و ادارات برق برای کلیه اعضای هیئت امنای بقاع متبرکه و مساجد شهرستان ها برگزار می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار