• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 180 نفر خادم افتخاری امامزاده سید محمد(ع) فلاورجان به زیارت حرم حضرت معصومه(س)

اعزام 180 نفر خادم افتخاری امامزاده سید محمد(ع) فلاورجان به زیارت حرم حضرت معصومه(س)

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: از اول سال جاری تاکنون 180 نفر خادم افتخاری و برندگان برنامه های فرهنگی(همایش فاطمیون، طرح آرامش بهاری و اعتکاف) آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان به اردوی تفریحی زیارتی به شهر مقدس قم اعزام شده اند.

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: اعزام خادمان افتخاری امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان به اردوی سیاحتی و زیارتی قم و جمکران در راستای تقویت و ارتقاء سطح دینی و معرفتی و همچنین بالا بردن روحیه نشاط، تحرک، پویایی و برقراری ارتباط متقابل و مستمر و هدفمند خادمان این امامزاده عظیم الشان و شناخت و بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های آنها برگزار شد.

وی ادامه داد: بحمدالله برگزاری این اردوها مورد استقبال آنان قرار گرفت و طبق نظرسنجی و ارزیابی های صورت گرفته رضایت قابل توجه و رتبه بسیار خوب شرکت کنندگان در حوزه های مختلف اجرایی، محتوایی، پشتیبانی و اسکان و.... را به خود اختصاص داده است .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: این اردوی زیارتی - فرهنگی از تاریخ 30 فروردین ماه لغایت 25 اردیبهشت ماه در 3 بازه زمانی و در بخش خواهران با حضور 180 نفر از خادمان افتخاری و برندگان برنامه های فرهنگی آستان مقدس امامزاده سید محمد برگزار شد.

وی اضافه کرد: نمونه هایی از  برنامه های فرهنگی انجام شده در این اردو شامل برگزاری جلسات و حلقه های معرفت، برگزاری نشست های بین خادمان به منظور تبادل تجربیات بود که در ادامه نیز شرکت کنندگان در این اردو به صورت دسته جمعی در برنامه دعای کمیل در مسجد مقدس جمکران شرکت کردند و به همه افراد شرکت کننده نیز نمک تبرک آستان مقدس حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران اهدا شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار