• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در 27 امامزاده کاشان

اجرای طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در 27 امامزاده کاشان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان حرم مطهر 27 امامزاده عظیم الشان شهرستان کاشان به صورت ویژه مجری طرح ضیافت الهی هستند.

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   57  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس اقدامات انجام شده کلیه امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان کاشان برای پذیرایی از روزه داران و برگزاری مراسم های مختلف در ماه مبارک رمضان آماده شده اند و با همکاری اعضای هیئت امنای 27 امامزاده جلیل القدر شهرستان نیز طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در جوار این اماکن متبرکه اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی 31 مبلغ بومی و 12 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم برای برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در جوار بقاع متبرکه شهرستان با اداره اوقاف و امور خیریه همکاری دارند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان افزود: همچنین براساس برنامه ریزی های انجام شده در شب های لیالی قدر نیز مراسم احیای شب های قدر در جوار حرم مطهر 23 امامزاده شهرستان برگزار و اقامه نماز عید فطر نیز در جوار آستان مقدس 11 امامزاده برپا می شود.

مهدی حافظیان اضافه کرد: مراسم جزء خوانی قرآن کریم نیز در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال و امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) با حضور قاریان و حافظان برتر استانی و کشوری اجرا می شود که با هماهنگی هایی که به عمل آمده است مراسم جزء خوانی قرآن کریم این امامزادگان عظیم الشان از شبکه های صدا و سیما پخش می شوند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار