• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح پروژه های عمرانی آران و بیدگل با حضور مدیر کل اوقاف استان اصفهان

افتتاح پروژه های عمرانی آران و بیدگل با حضور مدیر کل اوقاف استان اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در شهرستان آران و بیدگل ساختمان جدید اداره اوقاف شهرستان، ساختمان اداری امامزاده قاسم(ع) و شبستان ومسجد امامزاده صالح(ع) روستای کاغذی افتتاح شدند.

 پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397   49  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان اظهار داشت: صبح روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرماندار آران و بیدگل و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی ساختمان جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طی آیینی افتتاح شد.

وی در ادامه افزود: این ساختمان جدید در زمینی به مساحت 900 متر مربع و با زیر بنای 600 متر مربع در دوطبقه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و اعتبارات دولتی سازمان اوقاف و امور خیریه احداث و تجهیز شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همچنین مدیر کل اوقاف استان در همایش روحانیون و ائمه جمعه و جماعات شهرستان آران و بیدگل که در مصلی نماز جمعه شهرستان برگزار شد حضور پیدا کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان گفت: در ادامه سفر یک روزه مدیر کل اوقاف استان به شهرستان آران و بیدگل وی با حضور امام جمعه شهرستان آران و بیدگل ساختمان اداری امامزاده قاسم(ع) را نیزکه به مساحت 100 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال ساخته شده است را افتتاح کرد و در همایش اعضای هیئت امنای امامزادگان شهرستان که در جوار این امامزاده عظیم الشان برگزار شد شرکت نمود و برای حاضران به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی افزود: همچنین بعدازظهر روز سه شنبه نیز طی مراسمی با حضور مدیر کل اوقاف استان ساختمان شبستان و مسجد امامزاده صالح(ع) روستای کاغذی که به مساحت 700 متر مربع و با اعتباری بالغ 7 میلیارد ریال ساخته شده است افتتاح شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار