• امروز جمعه بیست و سوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران ام المسابقات قرآن جهان اسلام است

مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران ام المسابقات قرآن جهان اسلام است

دارنده رتبه برتر دوره سی و پنجم مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: حمایت های مقام معظم رهبری(دامت برکات) و سرمایه گذاری بزرگ سازمان اوقاف و امور خیریه در برگزاری مسابقه بین المللی قرآن کریم این مسابقات را به بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام مبدل کرده است.

 پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397   71  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مصطفی اصفهانیان با حضور در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان که در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی محمد بن باقر(ع) مشهد ارهال کاشان صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه برگزار شد اظهار داشت: برگزاری مسابقه بین المللی قرآن کریم توسط جمهوری اسلامی که بسیار باشکوه برگزار می شود که در دنیای اسلام بی نظیر و کم نظیر است که این رویداد به برکت حمایت های مقام معظم رهبری(دامت برکات) در چنین سطحی برگزار می شود.

وی در ادامه خاطر نشان شد: بابت داشتن رهبری فرزانه و قرآنی خداوند را شکر می کنم زیرا که ایشان همیشه حامی فعالیت های قرآنی همچون برپایی محافل قرآنی و مسابقات قرآنی بوده و هستند و اگر حمایت های ایشان نبودقرآن مهجور می ماند.

مصطفی اصفهانیان در ادامه افزود: حمایتهای بی دریغ مقام معظم رهبری(دامت برکات) و سرمایه گذاری بزرگ سازمان اوقاف و امور خیریه در برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم این مسابقات را به بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام مبدل کرده است.

وی در ادامه یادآور شد: بنده 4 دوره افتخاره داشتم تا به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی در کشورهای مختلف دیگر حضور پیدا کنم و باید این نکته را متذکر شوم که سرمایه گذاری عظیمی که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برای برگزاری باشکوه مسابقات بین المللی انجام می شود به خصوص در سال های اخیر باعث شده تا این مسابقات در جهان اسلام بی نظیر و کم نظیر شود.

دارنده رتبه برتر دوره سی و پنجم مسابقات بین المللی قرآن کریم در ادامه بیان کرد: میهمانان، شرکت کنندگان و داوران خارجی که در این مسابقات شرکت می کنند همواره به بزرگی و شکوه این مسابقات اذعان کرده اند به گونه ای که سال گذشته یکی از داوران خارجی این مسابقات را ام المسابقات جهان اسلام نامید.

مصطفی اصفهانیان در ادامه به نقش و جایگاه این مسابقات اشاره کرد و گفت: همچنین برگزاری این مسابقات باعث شده تا باحضور قاریان و حافظان قرآن کریم در ایران و در این مسابقات تبلیغاتی که توسط دشمنان جمهوری اسلامی ایران برای تخریب آن انجام می دهندخنثی شود و چهره واقعی جمهوری اسلامی ایران به جهانیان معرفی شود.

وی در ادامه گفت: از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به خاطر حمایت هایی که از بنده کرده اند و همچنین از مدیر اداره اوقاف و امور خیریه کاشان نیز به خاطر فراهم کردن زمینه برای انجام فعالیت های قرآنی در شهرستان کاشان تشکر و قدر دانی می کنم.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار