• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

آیین جزء خوانی قرآن در حرم سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان

آیین جزء خوانی قرآن در حرم سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: برای دومین سال متوالی آیین جزء خوانی قرآن کریم در حرم مطهر سلطان علی بن امام محمد باقر (ع) مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

 سه شنبه 1 خرداد 1397   105  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: آیین جزء خوانی قرآن سلطان علی بن امام محمد باقر (ع) مشهد اردهال کاشان از ساعت 12:15 ظهر از شبکه سیمای استان اصفهان و ساعت دو بامداد از شبکه پنج سیما پخش می شود، در این محفل نورانی قاریان و حافظان برجسته کشوری از جمله استاد زرگر و ابوالقاسمی آیات قرآن را تلاوت می کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه دومین سال متوالی است که جزء خوانی قرآن کریم در این آستان مقدس برگزار می شود، افزود: با توجه به اینکه سال گذشته این مراسم در صحن اصلی حرم برگزار شد امسال به دلیل وضعیت جوی آب و هوا، مراسم در داخل شبستان اصلی حرم مطهر، مسجد امام صادق (ع) برگزار می شود .
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان، با بیان اینکه مراسم جزء خوانی حرم مطهر سلطان علی بن امام محمد باقر (ع) سال گذشته رتبه اول کشوری را به دست آورد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه سال به سال مراسم جزء خوانی قرآن کریم در جوار حرم مطهر این امامزاده واجب التعظیم با حضور پرشورتر مردم ولایت مدار کاشان برگزار می شود.
مهدی حافظیان افزود: همچنین براساس هماهنگی هایی که انجام شده است قبل از شروع مراسم جزء خوانی، حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه مشهداردهال نیز به تفسیر آیات قرآن کریم می پردازد.
وی همچنین از برگزاری مراسم های ویژه شب های قدر در این آستان با حضور سخنرانان و مداحان معروف کشوری خبرداد و گفت : سخنران شب نوزدهم ماه مبارک رمضان حجت الاسلام و المسلمین سعیدیان و مداحی محمد مهدی کریمی، سخنران شب بیست و یکم حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه منطقه اردهال با مداحی افشاری و شب بیست و سوم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صابری اراکی و مداحی نعیمیان خواهد بود.
انتهای پیام/

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار