• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعالیت در حوزه شهری ماندگار، ملموس و منافع آن نیز برای همه مردم است

فعالیت در حوزه شهری ماندگار، ملموس و منافع آن نیز برای همه مردم است

شهردار اصفهان گفت: شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه هر دو خواستار منافع عمومی و تضمین کننده حقوق مردم هستند.

 پنج شنبه 17 خرداد 1397   46  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، قدرت الله نوروزی در دیدار با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: نقش اداره اوقاف و امور خیریه در مسائل گوناگون از جمله فرهنگی، اقتصادی و شهری بسیار زیاد و تاثیرگذار است.

وی در ادامه به ارتباطی که بین اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و شهرداری وجود دارد اشاره کرد و گفت: همواره بین اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری اصفهان ارتباط بسیار خوبی برقرار بوده است اما باید این تعامل بیش از گذشته شود زیرا که هر دو دستگاه به نوعی خواستار منافع عمومی و تضمین کننده حقوق مردم هستند که این موضوع برای شهرداری به صورت عام و درباره اداره اوقاف و امور خیریه به صورت خاص است که این اداره براساس وظیفه ذاتی خود پشتیبان منافع حقوق موقوفات و واقفان نیک اندیش است.

شهردار اصفهان افزود: شهرداری اصفهان این آمادگی را دارد تا تعامل بین شهرداری و اداره اوقاف را در جهت توسعه شهری عمیقتر و با سرعت بیشتر پیگیری کند.

قدرت الله نوروزی در ادامه جایگاه فعالیت ها در حوزه شهری اشاره کرد و گفت: فعالیت در حوزه شهری ماندگار، ملموس و منافع آن نیز برای همه مردم است.

وی در ادامه یادآور شد: شهرداری دستگاهی است که برای توسعه حوزه شهری باید با همه ارگان ها و دستگاه ها تعامل داشته باشد و اداره اوقاف و امور خیریه نیز یکی از دستگاه های موثر و تاثیرگذار در این حوزه است و امیدواریم که در آینده تعامل بین این دو دستگاه نیز بیش از گذشته شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار