• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در اصفهان برگزار می شود

کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در اصفهان برگزار می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور استان اصفهان گفت: دبیرخانه کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان تشکیل شد.

 پنج شنبه 17 خرداد 1397   58  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در راستای اجرای شناسه برنامه های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ وقف و تجلیل از واقفان نیک اندیش امسال کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در اصفهان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این عالم وارسته و واقف نیک اندیش در طول عمر با برکت خویش و از قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون وقف های زیادی را در جهت عام المنفعه از خود برجا گذاشته است و این کنگره نیز با هدف بررسی ابعاد شخصیتی آیت الله سید کمال فقیه ایمانی، فعالیت های سیاسی، اجتماعی، فردی و ترویجی وی در جهت ایجاد وقف های جدید با رویکرد تجلیل از این شخصیت والا برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور استان اصفهان ادامه داد: در همین راستا نیز دبیرخانه این کنگره در معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان تشکیل شده است تا آثار این عالم برجسته و واقف نیک اندیش جمع آوری شده تا در قالب کتابی چاپ شود و در این کنگره رونمایی و در دسترس عموم قرار گیرد به همین جهت نیز از کلیه نویسندگان، فرهیختگان و اشخاصی که می توانند در جهت بررسی ابعاد شخصیت وی اطلاعاتی را در اختیار این دبیرخانه قرار دهند با معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان به شماره 36626652 داخلی 3166 تماس حاصل نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری در ادامه خاطر نشان کرد: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان در نظر دارد تا هر ساله کنگره بزرگداشت عالمان واقف را با هدف معرفی یکی از عالمان و واقفان نیک اندیش و تببین شخصیت وی در جهت ترویج فرهنگ وقف در استان برگزار نماید.

وی یاداور شد: کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی تا پایان سال جاری برگزار می شود که زمان و مکان این کنگره نیز به زودی اعلام می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار