• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ندای الهی العفو هزاران شب زنده‌دار در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان طنین انداز شد

ندای الهی العفو هزاران شب زنده‌دار در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان طنین انداز شد

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان گفت: شب زنده‌داران احیای شب بیست و یکم را در جوار حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی ین جعفر (علیهم السلام) اصفهان با امید به مغفرت و آمرزش الهی در سایه خواهر بزرگوار امام رضا (علیه السلام) به جا آوردند.

 شنبه 19 خرداد 1397   50  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهزاد صبری اظهار داشت: در این آیین معنوی مردم روزه دار با برسرگذاشتن قرآن و زمزمه دعاهای جوشن کبیر، زیارت عاشورا و قرائت قرآن به درگاه خدا راز و نیاز کردند و صدای «الهی العفو» هزاران زائر عاشق و دلباخته اهل‌بیت (علیهم السلام) در صحن و سرای این بارگاه نورانی پیچید.

وی ادامه داد: در حالیکه تمامی صحن‌ها، مملو از جمعیت شب‌زنده‌دار و سوگوار بود، آیین احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر دختر موسی بن جعفر (علیهم السلام) از ساعت ۲۳ شروع شد و در ادامه عموم زائران همنوا با محمدحسین عزیزپور، رسول میرباقری و سید احمد میرلوحی دعای پرفیض جوشن کبیر را زمزمه کردند.

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان افزود: در ادامه این مراسم نیز سید احمد میرلوحی و مجتبی ایروانی در رثای شهادت امیر مؤمنان و اولین ستاره فروزان آسمان امامت و ولایت مرثیه سرایی کرده و زائران و مجاوران افزون بر راز و نیاز با معبود، عشق و ارادت خویش را به امیر المومنین علی (علیه السلام) به نمایش گذاشتند.

بهزاد صبری اضافه کرد: پس از قرائت ادعیه و مرثیه سرایی، حاج محمدرضا دیانی علاوه بر سخنرانی، مراسم احیاء و قرآن برسر را اجرا کرد و احیاکنندگان همچون نگینی در حرم مطهر خواهر بزرگوار امام رضا (علیه السلام) با نداهای الغوث الغوث و الهی العفو، الهی العفو، صحنه های با شکوه معنوی و به یادماندنی از عشق مخلوق به خالق را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار