• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم روز جهانی قدس در امامزاده حلیمه خاتون(س) مبارکه برگزار شد

مراسم روز جهانی قدس در امامزاده حلیمه خاتون(س) مبارکه برگزار شد

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم مومن و ولایتمدار مراسم روز جهانی قدس در جوار حرم مطهرامامزاده حلیمه خاتون(س) کرکوند برگزار شد.

 یک شنبه 20 خرداد 1397   45  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: براساس اقدامات به عمل آمده و هماهنگی های انجام شده مراسم روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در شهر کرکوند از شهرستان مبارکه با حضور پرشور مردم برگزار شد که در این مراسم مردم شهر کرکوند از درب شهرداری شهر کرکوند همراه با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل به سمت حرم مطهر امامزاده حلیمه خاتون(س) حرکت کردند.

وی ادامه داد: سپس مردم با به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند در ادامه نیز سخنرانی و مداحی برگزار شد و نماز سیاسی عبادی جمعه نیز به امامت امام جمعه کرکوند در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان با حضور خیل عظیم مردم اقامه شد.

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه در ادامه خاطر نشان شد: همچنین باتوجه به اقدامات انجام شده در دیگر شهرها و روستاهای شهرستان مبارکه نیز مراسم پیاده روی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم از درب امامزادگان عظیم الشان آغاز شد.

علی مبشری گفت: آستانه مقدسه امامزاده حلیمه خاتون (علیهاالسلام) در شهرستان مبارکه، شهر کرکوند و در خیابان امامزاده حلیمه خاتون (علیهاالسلام) واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار