• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعالیت غرفه همه واقف باشیم در شاهین شهر

فعالیت غرفه همه واقف باشیم در شاهین شهر

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین و میمه گفت: در ایام ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح ضیافت الهی غرفه همه واقف باشیم در محل پارک انقلاب شاهین شهر برپا شده است.

 دوشنبه 21 خرداد 1397   46  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی قربانی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و همچنین هماهنگی های به عمل آمده جهت اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با همکاری شهرداری و دیگر ادارات شهر شاهین شهر خیمه معرفتی با عنوان ایستگاه همه واقف باشیم با هدف ترویج فرهنگ وقف در بین اقشار مختلف مردم و همچنین ایجاد وقف های جدید غرفه ای با حضور مبلغین اعزامی از شهر مقدس قم در محل پارک انقلاب شاهین شهر برپا شده است.

وی در ادامه افزود: این در غرفه مشاوره در جهت ایجاد وقف های مشارکتی، وقف مصحف شریف و همچنین کارکردهای وقف و ترغیب مردم به ایجاد وقف های جدید براساس نیازهای روز جامعه به عموم مردم آگاهی های لازم داده می شود.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین و میمه در ادامه یادآور شد: همچنین با همکاری اعضای هیئت امنای امامزادگان جلیل القدر شهرستان نیز در ایام ماه مبارک رمضان در جوار حرم مطهر 3 امامزاده عظیم الشان شهرستان نیز خیمه های معرفت با غرفه هایی همچون غرفه همه واقف باشیم و غرفه پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی و همچنین غرفه مشاوره خانواده با حضور مبلغان بومی و اعزامی از شهر مقدس قم برپا شده است که در این خیمه های معرفت همه روزه به زائران و مجاوران این اماکن متبرکه به صورت رایگان خدمات فرهنگی ارائه می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی قربانی در ادامه خاطر نشان شد: امسال طرح ضیافت الهی همراه با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در جوار حرم مطهر 4 امامزاده واجب التعظیم شهرستان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شروع شده است که این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان در این اماکن متبرکه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: همچنین در قالب این طرح هر روز در ایام ماه مبارک رمضان محفل جزء خوانی قران کریم نیز با حضور قاریان برجسته در محل موقوفه مسجد المهدی(عج) شاهین شهر نیز برپا است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار