• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت سه وقف جدید با نیت مساجد در شهرستان نجف آباد

ثبت سه وقف جدید با نیت مساجد در شهرستان نجف آباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: از اول سال جاری تاکنون 3 وقف جدید با نیت مساجد و به ارزش تقریبی بیش از 18 میلیارد ریال توسط واقفان نیک اندیش در شهرستان نجف آباد به ثبت رسیده است.

 دوشنبه 21 خرداد 1397   58  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: باتوجه به اجرای برنامه های ترویج فرهنگ وقف در شهرستان نجف آباد از آغاز سال جاری تاکنون چهار واقف نیک اندیش به اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد مراجعه کرده اند و وقف های جدیدی را به نام خود به ثبت رساندند.

وی در ادامه افزود: سید محمود هاشمی 213 متر مربع زمین را به ارزش 3 میلیارد و 195 میلیون ریال جهت توسعه مسجد دوازده امام نجف آباد وقف کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: اسدالله طاهری 1000 متر مربع زمین به ارزش 13 میلیارد ریال با نیت ساخت مسجد فاطمة الزهرا در نجف آباد وقف کرده و یحیی محمدی نیز 580 متر مربع به ارزش 2 میلیارد و 30 میلیون ریال را جهت تامین هزینه های فرهنگی و قرآنی مسجد میرزاخانی ها در نجف آباد وقف کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه اضافه کرد: ارزش این موقوفات در مجموع 18 میلیارد و 225 میلیون ریال است که تمام اطلاعات این موقوفات در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور ثبت شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار