• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

10 هزار نفر میهمان سفره واقفان نیک اندیش شهرستان خوانسار شدند

10 هزار نفر میهمان سفره واقفان نیک اندیش شهرستان خوانسار شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار گفت: در ماه مبارک رمضان 10 هزار نفر از محل موقوفات منطبق شهرستان خوانسار اطعام شدند.

 چهارشنبه 23 خرداد 1397   41  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسن عمادی اظهار داشت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح ضیافت الهی برنامه های متعددی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) خوانسار اجرا شد.

وی ادامه داد: از جمله این برنامه ها برپایی محفل انسل باقرآن کریم با حضور قاری بین المللی، برپایی محفل جزخوانی قرآن کریم به صورت روزانه و برگزاری ویژه برنامه لیالی قدر در شب های قدر بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار افزود: همچنین در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز هر روز در ایام ماه مبارک رمضان سفره افطاری ساده از محل موقوفات منطبق جهت اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) گسترده شد که 10 هزار نفر از این سفره بهرمند شدند.

حسن عمادی اضافه در ادامه خاطر نشان شد: بخشی از هزینه این سفره افطاری ساده از محل کمک های مردمی و بخشی دیگر آن نیز از محل موقوفاتی همچون موقوفه آقا میرزا محمد حاج صادق که در 1309 هجری قمری وقف شده و اکنون نیز کاربری آن موقوفه تجاری و خدماتی است و همچنین از محل موقوفه حجت الاسلام حاج سید مهدی میر غضنفری که در سال 1355 هجری شمسی وقف شده است و اکنون در اجاره اداره آب و فاضلاب خوانسار قرار دارد پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در ایام ماه مبارک رمضان  32 نفر مربی قرآنی و قرآن پژوه شرکت کننده در طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم نیز به اردوی زیارتی و سیاحتی شهر مقدس قم و جمکران با هدف تشویق و ترغیب آنان اعزام شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار در ادامه گفت: همچنین در ایام ماه مبارک رمضان 60 ختم قرآن کریم نیز از محل موقوفات منطبق با هدف اجرای نیات واقفان نیک اندیش توسط قاریان قرآن کریم اجرا شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار