• امروز جمعه بیست و سوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری همایش بسیجیان پیشکسوت جهاد و شهادت در امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه

برگزاری همایش بسیجیان پیشکسوت جهاد و شهادت در امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: اولین همایش مجمع فصلی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در جوار حرم مطهر امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه برگزار شد.

 پنج شنبه 24 خرداد 1397   42  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امراله اصغری ورزنه اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و با هدف ترویج فرهنگ بسیج و همچنین سبک زندگی اسلامی اولین همایش مجمع فصلی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در جوار حرم مطهر امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این همایش با حضور بسیجیان پیشکسوت شرق اصفهان و همراه با سخنرانی سردار فدا جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار شد.

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت:آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین(ع) در شهر ورزنه واقع شده است و شهر ورزنه یکی از شهرهای شهرستان اصفهان و مرکز بخش بن رود می باشد و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شرق اصفهان، در كنار رودخانه زاينده رود و ۳۰ کیلومتری تالاب بین المللی گاو خونی و ۷ کیلومتری تپه های ماسه ای (ریک سرا که در اصطلاح محلی به شهر سبا معروف می باشد) قرار دارد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار