• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رقابت 300 نفر در مرحله شهرستانی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان فلاورجان

رقابت 300 نفر در مرحله شهرستانی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان فلاورجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: مرحله شهرستانی بخش شفاهی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان فلاورجان با رقابت 300 نفر و همچنین با حضور داوران استانی برگزار می شود.

 پنج شنبه 24 خرداد 1397   30  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: «بخش شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش های ترتیل، حفظ، قرائت و تحقیق و دعا خوانی در دو گروه خواهران و برادران و اذان مختص برادران در شهرستان فلاورجان و با حضور داوران مطرح استان برگزار می شود.

آزمون شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف روز دوشنبه 28 خردادماه در بخش خواهران و 31 خرداد ماه در بخش برادران در شهرستان‌ در بنیاد مهدویت فلاورجان برگزار می شود .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به ضرورت برگزاری مسابقات قرآنی افزود: «مسابقات قرآن فرصت مناسبی است تا فعالان قرآنی در دستگاه قضا به رقابتی سالم و پربرکت بپردازند و از طرفی برنامه های این چنین یادآوری لزوم توجه به این کتاب انسان ساز برای همه است و از سویی نیز تشویق برای فعالیت های قرآنی سایر علاقه‌مندان محسوب می شود.»

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار