• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از۴۵ هزار نفر بر سر سفره افطاری ساده بقاع متبرکه کاشان ضیافت شدند

بیش از۴۵ هزار نفر بر سر سفره افطاری ساده بقاع متبرکه کاشان ضیافت شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: در ماه مبارک رمضان و همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی با کمک خیرین و تامین اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال بیش از ۴۵ هزار نفر بر سر سفره افطاری ساده بقاع متبرکه کاشان روزه خود را افطار کردند.

 دوشنبه 28 خرداد 1397   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در راستای ایجاد فضای معنوی در جوار بقاع متبرکه کاشان در ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی را براساس ابلاغ دستورالعمل سازمان متبوع خود با هدف ترویج زندگی به سبک اسلامی در جوار حرم مطهر 27 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان اجرا کرد.

وی در ادامه افزود: در همین راستا نیز ۳۱ مبلغ بومی و ۱۲ مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم برای برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در جوار بقاع متبرکه شهرستان با اداره اوقاف و امور خیریه کاشان همکاری کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: مراسم جزء خوانی قرآن کریم نیز در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال و امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) با حضور قاریان و حافظان برتر استانی و کشوری اجرا شد که با هماهنگی های که به عمل آمد این محافل نورانی از شبکه های صدا و سیما نیز پخش شدند.

مهدی حافظیان در ادامه اضافه کرد: در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اجرای سفره های افطاری ساده اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان موفق شد تا با کمک خیرین در ماه مبارک رمضان سال جاری با هدف ترویج افطاری ساده و پذیرایی از روزه داران در جوار حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) راوند و امامزادگان قاسم و محمد(ع) جوشقان قالی هر شب از روزه داران با افطاری ساده پذیرایی کند که این سفره های افطاری ساده نیز چند شب در ماه مبارک رمضان در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال گسترده شد و روزداران و عاشقان اهل بیت(ع) میهمان سفره کریمانه این امامزاده جلیل القدر بودند.

وی افزود: برای گستراندن این سفره های افطاری ها که عموما هزینه های آنان توسط خیرین تامین شد حدود یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار