• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون

برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: مرحله شهرستانی چهل و یکیمن دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور 150 نفر شرکت کننده در امامزاده عبدالله(ع) کوهان تیران و کرون برگزار شد.

 چهارشنبه 30 خرداد 1397   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اکبر صادقی اظهار داشت: ساعت 8 صبح روز سه شنبه 29 خرداد ماه مرحله شهرستانی چهل و یکیمن دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با هدف ترویج فرهنگ قرآن کریم و همچنین شناسایی نخبگان قرآنی شهرستان تیران و کرون در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) کوهان تیران و کرون برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این دوره از مسابقات با حضور 150 نفر از خواهران و برادران در رشته های حفظ 5 جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل خوانی، اذان، دعاخوانی، همسرایی و هم خوانی در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار شد که نفرات برتر هر رشته برای حضور در مرحله شهرستانی به اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان معرفی می شوند.

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: آستان مقدس امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان تیران و کرون، بخش کرون، شهر تیران و در روستای کوهان واقع شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار