• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برپایی مراسم شهادت امام صادق(ع) در امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان

برپایی مراسم شهادت امام صادق(ع) در امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) ویژه برنامه ای همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دانشمند و پخش زنده از صدا و سیما در جوار حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) راوند کاشان برگزار می شود.

 چهارشنبه 13 تیر 1397   113  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس هماهنگی های به عمل آمده به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) ویژه برنامه در شام شهادت رئیس مذهب شیعه ویژه برنامه ای در جوار حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) راوند کاشان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این ویژه برنامه همراه با تجمع هیئت های مذهبی و مجامع فرهنگی راوند و مداحی سید مهدی میرداماد، سید علی حسینی و سید مرتضی حسینی در روز دوشنبه 18 تیر ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دانشمند و حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی اصل حسینی امام جمعه منطقه راوند در جوار آستان مقدس این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان خاطر نشان شد: همچنین با هماهنگی هایی که انجام شده است این ویژه برنامه به صورت زنده از شبکه صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز پخش می شود.

مهدی حافظیان گفت: آستان مقدس امامزاده ولی ابن موسی کاظم علیه السلام در استان اصفهان 10 کیلومتری شهر کاشان و در منطقه راوند کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار