• امروز شنبه سی و یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشکیل 100 کلاس آموزشی در جوار آستان مقدس 10 امامزاده اصفهان

تشکیل 100 کلاس آموزشی در جوار آستان مقدس 10 امامزاده اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح نشاط معنوی در طول تابستان 100 کلاس آموزشی در جوار آستان مقدس 10 امامزاده عظیم الشان ناحیه شهرستان اصفهان تشکیل می شود.

 پنج شنبه 14 تیر 1397   78  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: براساس اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته امسال نیز همچون سال های گذشته اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان براساس ابلاغ سازمان اوقاف طرح نشاط معنوی را با هدف غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با محوریت ترویج زندگی به سبک اسلامی در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص و دارای ظرفیت ناحیه یک شهرستان اصفهان اجرا می کند.

وی افزود: در این طرح دوره های مختلف آموزشی، علمی، ورزشی، عقیدتی، قرآنی و.... همراه با برپایی اردوهای زیارتی و سیاحتی برای گروه سنی 7 الی 18 سال ویژه دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی از تاریخ 16 تیرماه لغایت 31 مرداد ماه برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: این دوره های آموزشی با همکاری دانشجویان برگزیده دانشکده علوم قرآنی اصفهان، 10 مبلغ بومی و 3 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم در قالب 100 کلاس آموزشی در جوار آستان مقدس 10 امامزاده واجب التعظیم ناحیه یک شهرستان اصفهان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اضافه کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند با اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه شهرستان اصفهان با شماره 32238577 واحد امور فرهنگی و قرانی تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار