• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز دور دوم طرح زندگی به رنگ خدا در امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان

آغاز دور دوم طرح زندگی به رنگ خدا در امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: دومین دوره کلاس های آموزش مهارت فردی در قالب طرح زندگی به رنگ خدا در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

 سه شنبه 19 تیر 1397   30  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انچام شده و اقدامات صورت گرفته با هدف ترویج زندگی به سبک اسلامی و همچنین تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی دومین دوره کلاس های آموزش مهارت فردی در قالب طرح زندگی به رنگ خدا در جوار حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این دوره ها شامل؛ مهارت های ازدواج و تحکیم خانواده، مهارت های فردی و مهارت های تربیت فرزند است که با همکاری مربیان مجربی که از سازمان اوقاف و امور خیریه مدرک مربی گری دریافت کرده اند در آستان مقدس این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود و در پایان دوره نیز به افرادی که در آزمون نهایی موفق به کسب نمره شوند مدرک معتبر از طرف سازمان اوقاف اعطا می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره ها می توانند با دفتر این امامزاده عظیم الشان به شماره 55633040 داخلی 15 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار