• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز پروژه آماده سازی پارک خانواده امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه

آغاز پروژه آماده سازی پارک خانواده امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: پروژه آماده سازی پارک خانواده امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال و از محل کمک های مردمی آغز شد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   135  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امراله اصغری ورزنه اظهار داشت: با توجه به اینکه در طول سال آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه میزبان مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور است اداره اوقاف و امور خیریه نیز با هدف ایجاد فضایی مناسب جهت استراحت برای رفاه حال این افراد با هدف توسعه گردشگری مذهبی و همچنین تبدیل این امامزاده جلیل القدر به قطب فرهنگی اقدام به آماده سازی پارک خانواده امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه کرده است.

وی افزود: این پروژه شامل عملیات سنگ فرش به مساحت 700 متر مربع است که این عملیات عمرانی با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال از محل کمک های مردمی و خیرین اجرا می شود.

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین(ع) در شهر ورزنه واقع شده است و شهر ورزنه یکی از شهرهای شهرستان اصفهان و مرکز بخش بن رود می باشد و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شرق اصفهان، در كنار رودخانه زاينده رود و ۳۰ کیلومتری تالاب بین المللی گاو خونی و ۷ کیلومتری تپه های ماسه ای (ریک سرا که در اصطلاح محلی به شهر سبا معروف می باشد) قرار دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار