• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعالیت سازمان های مردم نهاد به صورت تخصصی در حوزه وقف بسیار تاثیرگذار است

فعالیت سازمان های مردم نهاد به صورت تخصصی در حوزه وقف بسیار تاثیرگذار است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تجمیع خدمات از سوی حاکمیت و امکانات عام المنفعه و موقوفات در مسیر رضایتمندی و بهره مندی مردم هم افزایی مطلوبی را ایجاد می کند.

 شنبه 23 تیر 1397   31  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین رضا صادقی در دیدار با فرماندارشهرستان فلاورجان اظهار داشت: برنامه ریزی و اولویت بندی امور خیریه و عام المنفعه اثربخشی آنها را بیش از پیس می کند .

وی ادامه داد: با برنامه ریزی می توان خیرین و سازمانهای مردم نهاد را به صورت تخصصی در حوزه های مختلفی از جمله ترویج فرهنگ وقف و ایجاد موقوفاتی مطابق با نیازهای روز ساماندهی کرد و از ظرفیت های مردم و خیرین در این راستا به بهترین شکل ممکن بهرمند شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: در این راستا و به منظور استفاده بهتر از ظرفیت های مردمی با نظارت سازمان اوقاف و امور خیریه سازمان های مردم نهاد تشکیل و ساماندهی شوند تا ضمن هم افزایی اثربخشی امور خیریه نیز بیش از پیش محقق شود .

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیتهای خیریه در امور فرهنگی اذعان داشت: باید این فعالیتها به گونه ای ساماندهی و برنامه ریزی شود تا با تجمیع خدماتی که از سوی حاکمیت ارائه می شود و همچنین امکانات عام المنفعه ای که موجود است و همچنین بهرگیری از ظرفیت های موقوفات در مسیر رضایتمندی و بهره مندی مردم جهت هم افزایی برای ایجاد رضایت خاطر عموم مردم هماهنگی های لازم بین کلیه ارگان ها و دستگاه به وجود بیاید.

وی در پایان از همکاری کلیه ادارات شهرستان فلاورجان با اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان تشکر و قدر دانی کرد و گفت: امیدوارم که این همکاری و تعامل در جهت ترویج فرهنگ وقف و تکریم امامزادگان در بین ادارات شهرستان با اداره اوقاف بیش از پیش شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار