• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توسعه  فرهنگ قرانی در گرو بالا بردن فهم و درک خود از اجرای فرامین قران است

توسعه فرهنگ قرانی در گرو بالا بردن فهم و درک خود از اجرای فرامین قران است

استاندار اصفهان گفت: خدا شناسی، دینداری؛ خدا باوری، دشمن شناسی از جمله ویژگی های است که باید در بین مردم تقویت شود تا جامعه اسلامی از توطئه های دشمنان اسلام مصون بماند.

 جمعه 29 تیر 1397   56  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، محسن مهر علیزاده در آیین اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان که عصر روز پنجشنبه 28 تیر ماه در تالار امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان اصفهان برگزار شد اظهار داشت: خوشحال هستم که در بین فعالان قرآنی استان حضور دارم و من فقط خواستم که با حضور خود در اینجا اعلام کنم که کار شما را بسیار ارزشمند و بزرگ است و به عنوان نماینده دولت در استان نیز حمایت خود را از برگزاری این مسابقه اعلام نمایم.

وی در ادامه افزود: دوام و قوام جامعه اسلامی برپایه اجرای فرامین و قوانین قرآن است و باید آیات قران را در جامعه ساری و جاری کنیم تا جامعه به سعادت برسد.

استاندار اصفهان افزود: قرآن چراغ هدایتی برای رسیدن بشر به سعادت است و خدا را شکر که در جامعه ای اسلامی و قرانی به دنیا آمده ایم و باید قدر این نعمت را با توسعه فرهنگ قرانی و با بالا بردن فهم و درک خود از اجرای فرامین قران و همچنین تعمیم آن در رفتار و زندگی فردیمان اجرا نماییم.

محسن مهرعلیزاده در ادامه خاطر نشان شد: ما در اجرای قران در جامعه دچار مشکل هستیم و  امیدوارم که به برکت قران بتوانیم این نقص را نیز برطرف کنیم و باید خدا شناسی، دینداری؛ خدا باوری و دشمن شناسی را در بین مردم تقویت کنیم تا جامعه اسلامی از توطئه های دشمنان اسلام مصون بماند.

وی در ادامه به برگزاری با کیفیت مسابقات سراسری قران کریم توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اشاره کرد و گفت: از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و از روسای ادارات اوقاف نیز در برگزاری با دقت، کیفیت، کمیت بسیار عالی و فاخر مسابقات قرآن تشکر و قدر دانی می کنم.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار