• امروز چهارشنبه بیست و هفنم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بقاع متبرکه تیران و کرون مقصد گردشگران هستند

بقاع متبرکه تیران و کرون مقصد گردشگران هستند

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون مقصد گردشگری و برنامه های غنی سازی اوقات فراغت فصل تابستان هستند.

 دوشنبه 15 مرداد 1397   74  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اکبر صادقی با اشاره به برنامه های فصل تابستان در بقاع متبرکه اظهار کرد: براساس پیش بینی های انجام شده بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون تا آخر فصل تابستان امسال میزبان بیش از پنج هزار زائر خواهند بود و در این راستا نیز برنامه های فرهنگی متنوعی در این اماکن مذهبی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون مقصد گردشگری و برنامه های اوقات فراغت فصل تابستان است، تصریح کرد: بیشترین سفرها در روزهای تعطیل و در آستان امامزاده احمدرضا(ع) و سیدسرالدین(ع) که در منطقه گردشگری قرار دارند، انجام می شود.

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون ادامه داد: طرح نشاط معنوی نیز در چهار بقعه متبرکه این شهرستان با برگزاری کلاس های آموزشی، میزبانی از اردوهای پایگاه های اوقات فراغت و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی انجام می شود.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس، پوستر و کتاب در بقاع متبرکه، تصریح کرد: بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون در فصل تابستان به دلیل موقعیت های جغرافیایی و آب و هوای مساعد این منطقه مورد اقبال مردم شهرستان و مسافران بوده و فعالیت های فرهنگی در این بقاع اثربخش بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار