• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اتمام ساخت سالن چند منظوره برای امامزاده عبدالله(ع) نطنز

اتمام ساخت سالن چند منظوره برای امامزاده عبدالله(ع) نطنز

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت: سالن چند منظوره ای در جوار حرم مطهر امامزاده عبدالله(ع) نطنز با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال از محل کمک های خیرین ساخته شده است.

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   25  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اکبری اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساخت های امامزاده عبدالله(ع) نطنز با هدف تبدیل این مکان متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی سالن چند منظوره ای در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر ساخته شده است.

وی در ادامه افزود: این سالن چند منظوره در زمینی به مساحت 750 متر مربع در دو طبقه با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال از محل کمک های خیرین در مدت 4 سال ساخته شده و ظرفیت سالن همایش این مجموعه نیز 600 نفر است و کلیه امکانات گرمایشی، سرمایشی، صوتی و نورپردازی نیز براساس استانداردهای روز در این سالن ایجاد شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز ادامه داد: همچنین مقرر شده تا طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به صورت رسمی این مجموعه افتتاح و به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اکبری گفت:  آستان مقدس امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان نطنز، بخش مرکزی، در شهر نطنز و در خیابان امامزاده عبدالله واقع شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار