• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

متن پیام تبریک مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام تبریک مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

«ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   45  0      


متن پیام تبریک مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

17 مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی در امر وقف و احیاء موقوفات و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

شما طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اید كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزید، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارید ارزش خدايي به خود گيرد

خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند... خبرنگاران وجدان بيدار جهان و تصويرگر زمان خويش هستند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي ، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست

این روز، یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره ی شهیدان خبرنگار را گرامی می داریم.

ان شاالله خبرنگاران بتوانند در عرصه وقف های جدید خصوصا برای عرصه تبلیغات و احیاء موقوفات نیز تلاش کنند

روز خبرنگار را به اين قشر دلسوز و جسور تبريك عرض نموده و برای تمامی این عزیزان از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم.

رضا صادقی - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار