• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

2 میلیارد و 400 میلیون ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در موقوفات فریدن

2 میلیارد و 400 میلیون ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در موقوفات فریدن

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: جهت احیای موقوفات و رقبات شهرستان فریدن 2 میلیارد و 400 میلیون ریال سرمایه بخش خصوصی جذب شده است.

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   42  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیرالاسلامی اظهار داشت: براساس پیگیری هایی که در راستای احیای موقوفات و رقبات شهرستان فریدن با محوریت اجرای نیات واقفان نیک اندیش و همچنین حراست و صیانت از حقوق موقوفات انجام شده است با 2 سرمایه گذار بخش خصوصی قرارداد و تفاهم نامه ای برای احیای موقوفات شهر داران و دامنه منعقد شد.

وی در ادامه افزود: در همین راستا مقرر شده تا توسط بخش خصوصی در موقوفه غیر متصرفی حاج محسن درخشنده شهر داران دو باب واحد تجاری و یک واحد زیر زمین در زمینی به مساحت 200 متر مربع با زیر بنایی به مساحت 130 متر مربع و سرمایه گذاری تقریبی 1 میلیارد و 700 میلیون ریال ساخته شود که این پروژه در مدت یک سال اجرا می شود و آورده موقوفه نیز به غیر از زمین پروانه ساخت است که در این پروژه توسط متولی تامین شده و با سرمایه گذار بخش خصوصی به صورت 50 درصد مشارکت دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن ادامه داد: موقوفه حاج محسن درخشنده در سال 1335 شمسی توسط واقف نیک اندیش آن برای تامین هزینه های حرم مطهر امام حسین(ع) وقف شده است که اجرای این پروژه عمرانی در راستای عمل به نیت واقف نیک اندیش انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیرالاسلامی در ادامه گفت: سه باب واحد تجاری نیز توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در یکی از رقبات گورستان دامنه با اعتبار تقریبی 700 میلیون ریال در مدت یک سال ساخته می شود.

وی ادامه داد: نیت این موقوفه نیز تامین هزینه های حرم مطهر امامزادگان عبدالله و ابراهیم(ع) دامنه و اجرای برنامه های قرآنی است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار