• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عملکرد اداره اوقاف استان اصفهان در سال های اخیر باعث کسب رتبه برتر در کشور شده است

عملکرد اداره اوقاف استان اصفهان در سال های اخیر باعث کسب رتبه برتر در کشور شده است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: باتوجه به عملکرد کلیه کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان اصفهان در سال های اخیر همواره اداره کل اوقاف استان در کشور به عنوان یکی از ادارات برتر مطرح بوده است.

 یک شنبه 21 مرداد 1397   39  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان که صبح روز پنجشنبه 18 مرداد ماه در محل اداره کل اوقاف استان برگزار شد اظهار داشت: خدا را سپاسگذارم که خدمتگذاری به بقاع متبرکه و موقوفات را نصیب بنده و تک تک کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه شده است و این موضوع توفیق بسیار بزرگی است.

وی در ادامه به زحمات کلیه کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه در سراسر استان اشاره کرد و گفت: به لطف پروردگار و به برکت بقاع متبرکه و واقفان نیک اندیش و همچنین تلاش و کوشش کلیه مدیران و کارکنان ادارات اوقاف در سراسر استان در چهار سال اخیر اداره کل اوقاف استان همواره در کشور رتبه های برتر را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: اصفهانی ها همیشه در کلیه امور پیشرو و توانا بوده اند و این موضوع را در عرصه های مختلف ثبات کرده اند و به همین دلیل است که امروز شاهد آن هستیم که مدیران کل اوقاف استان های زنجان، چهار محال و بختیاری و بوشهر از بین مدیران ارشد ادارات اوقاف استان اصفهان انتخاب شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه یادآور شد: تمام این پست ها و مسئولیت ها امانت و وظیفه ای هستند که بردوش افراد گذاشته می شود و امیدوارم که بتوانیم در زیر سایه خداوند متعال و به برکت اهل بیت(ع) این وظیفه و امانت را به خوبی به جا بیاوریم و سرباز خوبی برای ولی فقیه و کشورمان باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار