• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان برگزار شد

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری به عنوان سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان معرفی شد.

 دوشنبه 22 مرداد 1397   148  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سعید بکرانی اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور رئیس سابق اداره اوقاف ناحیه یک شهرستان اصفهان با حکم نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر معرفی شد.

وی در ادامه افزود: در همین راستا نیز با حکم مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان به عنوان سرپرست جدید اداره اوقاف ناحیه یک شهرستان اصفهان معرفی شد.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه گفت: در همین راستا نیز مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان روز پنجشنبه 18 مرداد ماه با حضور مدیر کل اوقاف استان اصفهان در محل اداره کل برگزار شد و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور نیز تقدیر و تجلیل شد و حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری نیز به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان معرفی شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار