• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) در سوگ نهمین امام شیعیان سیاه پوش شد

آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) در سوگ نهمین امام شیعیان سیاه پوش شد

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش بادرود گفت: همزمان با شب شهادت امام جواد علیه السلام آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس علیه السلام سیاه پوش و خیل عظیم مردم در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان به عزاداری پرداختند.

 دوشنبه 22 مرداد 1397   33  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی ها و هماهنگی هایی که به عمل آمده بود آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس علیه الاسلام در عزای نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به سوگ نشست و خیل عظیم مردم مومن و لایتمدار شهرستان برای عرض تسلیت به حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان مراجعه کردند.

 وی در ادامه افزود: این مراسم شنبه 20 مرداد ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن پیروی و مداحی ذاکر اهل بیت(ع) محمد زراعتی برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش بادرود ادامه داد: این مراسم شب یکشنبه 21 مرداد ماه نیز پس از اقامه نماز مغرب و عشاء همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن پیروی و مداحی ذاکر اهل بیت(ع) ابوالفضل سلمان نژاد در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی گفت: آستان مقدس امامزادگان آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (علیهما السلام) در شهرستان نطنز، در دل کویر و در فاصله 8 کیلومتری شهر بادرود و 38 کیلومتری شمال شرقی شهر نطنز و به فاصله 16 کیلومتری به جاده ترانزیت بندرعباس ـ تهران، وصل شده و در حد فاصل 70 کیلومتری جنوب شرقی کاشان و 60 کیلومتری شمال غربی اردستان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار