• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان

برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه در 10 امامزاده عظیم الشان شهرستان فلاورجان خبر داد.

 دوشنبه 29 مرداد 1397   177  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: دعای عرفه از معنویت بالایی برخوردار است و در شهرستان از رونق بالایی نیز برخوردار است و دستگاه های مسئول باید برنامه ریزی لازم در این زمینه را داشته باشند.

وی افزود: هزاران نفر از مردم شهرمان برای قرائت دعای عرفه گرد هم می آیند و مسلما وظیفه ستاد هماهنگی بیشتر است تا با برنامه ریزی بهتر بتواند این مراسم را برگزار کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: هرسال مراسم ویژه دهه ولایت از روز عید قربان آغازشده و تا غدیر نیز ادامه دارد و در این دهه برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی‌شده است.

احمد آزادگی در ادامه بیان کرد: همچنین با اقدامات انجام شده کراسم پرفضیلت دعای عرفه در 10 امامزاده جلیل القدر و بقعه متبرکه شهرستان برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: دعای عرفه در شهرستان فلاورجان به میزبانی امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان ،امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) شرودان و سید محمد(ع) لارگان ،سید محمد(ع) اجگرد،زید بن حسن(ع) سنگانچه، قاسم و حمزه(ع) اشترجان و...... برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان تأکید کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باید بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تبدیل شود و برنامه‌های فرهنگی در این اماکن متبرکه توسعه پیدا کند.

احمد آزادگی با بیان اینکه برگزاری دعای عرفه یکی از کارهای فرهنگی است و ما را هم نوای حجاج در سرزمین مقدس عرفات می کند، یادآور شد:  مراسم معنوی دعای عرفه عصر روز سه شنبه ۳۰ مردادماه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در امامزادگان شهرستان فلاورجان برگزار می شود.

وی در ادامه داد خاطر نشان شد: نماز عید قربان نیز روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه از ساعت شش و ۳۰ دقیقه در جوار حرم مطهر امامزادگان جلیل القدر و شاخص شهرستان اقامه می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار