• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

حرکت کاروان شادی غدیر به سمت امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان

حرکت کاروان شادی غدیر به سمت امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با عید سعید غدیرخم کاروان شادی غدیر در شهر کاشان به سمت حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) حرکت می کند.

 سه شنبه 6 شهریور 1397   127  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده با هدف ایجاد شور و نشاط معنوی و همچنین برپایی جشن بزرگ ولایت و امامت در جهت تببین واقعه بزرگ غدیرخم کاروان شادی غدیر در شهر کاشان تشکیل و به سمت حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) حرکت می کند.

وی در ادامه افزود: این کاروان بزرگ روز چهارشنبه 7 شهریور ماه ساعت 17 بعدازظهر همراه با برنامه های متنوع و شاد از میدان علامه قطب راوندی حرکت خود را به سمت آستان مقدس امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) آغاز می کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: سپس مراسم جشن بزرگ غدیرخم نیز با اجرای برنامه های مختلف و همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی و مولودی خوانی ذاکران اهل بیت(ع) در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

مهدی حافظیان گفت: آستان مقدس امامزاده ولی ابن موسی کاظم علیه السلام در استان اصفهان ۱۰ کیلومتری شهر کاشان و در منطقه راوند کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار