• امروز چهارشنبه بیست و هفنم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

واقعه کربلا دانشگاهی برای بشریت محسوب می شود

واقعه کربلا دانشگاهی برای بشریت محسوب می شود

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: برنامه های طرح بصیرت عاشورایی با پیوست های فرهنگی آن برای تببین پیام قیام امام حسین(ع) جهت نشر معارف اسلامی در سطح جامعه طراحی و برنامه ریزی شده است.

 جمعه 16 شهریور 1397   101  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عادل روز جمعه 16 شهریور ماه در همایش در حریم ملکوت و کارگاه آموزشی و توجیهی اعضای هیئت امنا و خادمان بقاع متبرکه سراسر استان اصفهان که در جوار حرم مطهر امامزاده سیدان الکریمان(ع) دولت آباد برگزار شد اظهار داشت: کرامات امامزادگان عظیم الشان بزرگترین سند برای وجود بر حق این بزرگواران به عنوان فرزندان اهل بیت(ع) هستند.

وی در ادامه افزود: امامزادگان عظیم الشان عالمان، دانشمندان و مبلغان دین مبین اسلام بودند که برای ترویج و نشر معارف اسلامی به ایران مهاجرت کردند و مایه خیر و برکت برای کشورمان شدند.

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: اکنون تمام امامزادگان محور توسعه، رونق و آبادانی شده اند و این امر نیز نشان دهنده بزرگی و عظمت این ستارگان آسمان عصمت و طهارت بروی زمین است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عادل در ادامه خاطر نشان شد: اگر که ما توفیق خدمتگذاری به اهل بیت(ع) نصیبان نشده است اما به واسطه لیاقتی که به ما اعطاء شده امروز توفیق خادمی فرزندان اهل بیت(ع) را به دست آورده ایم و باید از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.

وی در ادامه یادآور شد: امروز بردوش تک تک اعضای هیئت امنا و خادمان امامزادگان عظیم الشان وظیفه خطیر و مهم ترویج و نشر معارف اسلامی و حراست از ارزش های اسلامی گذاشته شده است که باید با بصیرت و آگاهی این امر مهم را به سرمنزل مقصود برسانند.

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه به توطئه های دشمنان اسلام برای از بین بردن ارزش های اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام 3000 شبکه ماهواره ای با هدف از بین بردن ارزش های اسلامی ایجاد کرده اند و امروز باید با بصیرت و آگاهی نگذاریم که در ایام محرم و صفر و در مراسم های عزاداری امام حسین(ع) با ورود خرافات و بدعت های نادرست و غلط دسیسه های آنان اجرا شود.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عادل ادامه داد: ترویج فرهنگ عاشورایی و اخلاق اسلامی بهترین راه برای جلوگیری از دسیسه های دشمنان اسلام است.

وی در ادامه خاطر نشان شد: امروز و در این برهه حساسی که قرار داریم باید همه ما در لباس سربازی ولی فقیه پیرو منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باشیم تا بتوانیم به سلامت از این گذرگاه نیز گذر کنیم.

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه گفت: واقعه کربلا دانشگاهی برای بشریت محسوب می شود و در همین راستا و با هدف تبیین پیام قیام امام حسین(ع) سعی شده است تا با استفاده از ظرفیت های اماکن متبرکه برنامه هایی در قالب طرح بصیرت عاشورایی با پیوست های جهت نشر معارف اسلامی در سطح جامعه طراحی و برنامه ریزی و اجرا شود و باید در این راستا تمام تلاش و همت خود را به کار بگیریم تا این طرح بیشترین تاثیر را داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار