• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

37 تیم از اجرای طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان اصفهان بازرسی می کنند

37 تیم از اجرای طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان اصفهان بازرسی می کنند

مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با آغاز ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین(ع) 37 تیم به صورت محسوس و نامحسوس از اجرای طرح بصیرت عاشورایی در 345 امامزاده عظیم الشان و بقعه متبرکه استان اصفهان بازرسی می کنند.

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   78  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی اظهار داشت: براساس اقدامات به عمل آمده و تدابیر اندیشیده شده و همچنین براساس دستور العمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه و چک لیست های تهیه شده از روند اجرای طرح بصیرت عاشورایی در استان اصفهان بازرسی آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: این بازرسی ها توسط 12 تیم اعزامی از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و 25 تیم بازرسی مستقر در شهرستان ها در دو بخش انجام می شود که یک بخش مربوط به بررسی روند اجرای برنامه هایی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان ها در جهت تحقق اهداف طرح بصیرت عاشورایی است و در بخش دیگر نیز از فعالیت ها و مراسم هایی که در قالب طرح بصیرت عاشورایی در 345 امامزاده جلیل القدر و بقعه متبرکه سطح یک و سطح دو استان در ماه محرم در حال اجرا است انجام می شود که این بازرسی ها به صورت محسوس و نامحسوس با هدف بررسی نقاط مثبت و ضعف اجرای طرح بصیرت عاشورایی انجام می شود.

مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: این بازرسی ها از روز سه شنبه 20 شهریور ماه آغاز شده و تا 31 شهریور ماه نیز ادامه دارد.

حمید بخشی در ادامه خاطر نشان شد: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا شکایت و انتقاد و پیشنهادی همه روزه از ساعت 8 لغایت 12 صبح با شماره 36626652 داخلی 3120 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار