• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش احلی من العسل در امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان برگزار می شود

همایش احلی من العسل در امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: در ششمین روز از ماه محرم دسته های عزاداری نوجوانان با پای پیاده برای شرکت در همایش همایش احلی من العسل به سمت آستان مقدس امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان حرکت می کنند.

 شنبه 24 شهریور 1397   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح بصیرت عاشورایی و براساس روز شمار این طرح همایش احلی من العسل با هدف تببین پیام قیام امام حسین(ع) ویژه نوجوانان و دانش آموزان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و براساس هماهنگی های به عمل آمده روز یکشنبه 25 شهریور ماه مصادف با ششمین روز از ماه محرم نوجوانان مومن و متدین منطقه راوند کاشان با پای پیاده و در قالب دسته های عزاداری جهت عرض تسلیت به آستان مقدس امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) ساعت 18 از میدان راوند به سمت حرم مطهر این امامزاده حرکت می کنند و در همایش احلی من العسل شرکت می کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: این همایش همراه با مداحی ذاکران اهل بیت(ع) و سخنرانی در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

مهدی حافظیان اضافه کرد: این مراسم با همکاری دفتر امام جمعه کاشان، مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) و اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.

وی در پایان گفت: آستان مقدس امامزاده ولی ابن موسی کاظم علیه السلام در استان اصفهان ۱۰ کیلومتری شهر کاشان و در منطقه راوند کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار